Graf Deskryptorów Zasobu
UZJP6ZC4N3APO6ISENX5SMX6base32
plL_ZFxuwPd5EiNv2TL-base64url
Klucz publiczny
OpenPGP
Imię
Tomasz Sobczyk
Rodzaj
człowiek
REalM
tak zwany „prawdziwy świat”
Poczta internetowa
UZJP6ZC4N3APO6ISENX5SMX6@rd-graph.home.arpa
tomasz@fumu-no-kagomeko.kueea.info

Tomasz, a raczej „Tomasz”, bo tak na niego mówią od dziecka, często, kiedy słyszy coś na swój temat, o tym, co zrobił, bądź robi, opinie innych ludzi, ich wnioki, jakie wysnuwają o nim, dziw go bierze jedynie, o czym te ludzie wygadują.

Dla przykładu, pewnego razu Tomasz udał się na wizytę u lekarza - seksuologa, czy tam psychologa. Lekarz mówi mu, żeby telewizji nie oglądał. Tomasz nie wie, jak zareagować, bo u niego w mieszkaniu telewizor jest, co prawda, ale podłączony do komputera jako ekran, a sygnału telewizyjnego żadnego ten telewizor nie odbiera. Telewizji też nie oglądał od ponad czterech lat co najmniej, pomijając czas, kiedy zagląda do rodziny, bo tam TV to non-stop włączony. Szczegółnie wieczorami koło dziewiętnastej.

Czyżby lekarzowi Tomasz wyglądał na takiego, co TV ogląda? Czy to wygląd Tomasza takie sytuacje powoduje, czy może to coś innego?

Często ludzie się dziwią, czemu Tomasz przebywa samemu i do grupy nie dołącza. Na dziwieniu się jednak poprzestają.

Tomasz zauważył, że bliżej mu do postaci żeńskich niż do męskich. W męskich grupach też dobrze się nie czuje. Rozważał przejście terapii tzw. „zmiany płci”. Seksuolog stwierdził, że „nie jest przekonany” - jak sam Tomasz zresztą. Co by pana seksuologa przekonało i po co właściwie ma to robić? Czy pan seksuolog musiał przekonywać innych, że jest mężczyzną? Tomasz żadnej kobiety w sumie nie zna, ani w źeńskich grupach nie przebywał. Jakby się okazało, że i tam się nie odnajdzie, to może lepiej nic nie robić i zdrowia fizycznego sobie nie psuć.

Tomasz najczęściej słyszy od innych ludzi, żeby do domu poszedł albo że ma się streszczać, bo nie mają czasu. A w ogóle to czego Pan chcesz? o co chodzi?